Створено з любов'ю

Вітаю! Мене звати Павло і я розробник отримав одиницю.

І я хочу поговорити про це 🙂

Власне, як все було: не дивлячись на використання Todoist, в якийсь момент мені захотілось чогось нового. І чимось новим виявився Microsoft To Do (він же Wunderlist в минулому).

З однієї сторони чистий список задач – то приємно. Але, з іншої – без розширення для браузера якось сумно. І схоже сумно було не мені одному.

Так і з'явилось розширення Add to Microsoft To Do, призначене для швидкого додавання задач в Microsoft To Do з браузера, використовуючи інформацію поточної сторінки (заголовок, адресу, виділений текст).

Розширення використовує наступні API та дозволи:

При запиті перерахованих вище дозволів і демонструється назва домену madewithlove.in.ua. І мушу сказати, що то правда – розширення створене з любов'ю і в Україні.

Мабуть рано чи пізно компанією Microsoft буде створено офіційне розширення. А поки цього не сталось, можна скористатись неофіційним Add to Microsoft To Do. При виникненні застережень щодо безпечності використання, можете ознайомитись з вихідним кодом розширення.


До речі, якщо ваша пам'ять не краща моєї і Вам доводилось, побачивши в своїх записах URL сторінки, намагатись згадати про що вона, то пропоную звернути увагу на розширення Rich URL.

Воно також створене з любов'ю і, крім боротьби з забудькуватістю, дозволяє:


Made with ❤ inUkraine
by Pavlo Ukhan

UKEN